Ana sayfa Haber Açıköğretim Fakültesi İkinci Üniversite Kayıtları Sürüyor.

Açıköğretim Fakültesi İkinci Üniversite Kayıtları Sürüyor.

34
0
PAYLAŞ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI SÜRÜYOR
AYDIN GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya) – Anadolu Üniversitesinin (AÜ), ikinci üniversiteye devam edenler için açtığı başvurular devam ettiği bildirildi.

Anadolu Üniversitesinin, üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olan ya da üniversitede okumaya devam edenler için açtığı ikinci üniversite başvuruları sürdüğünü belriten AÜ Açıköğretim Fakültesi Aydın Büro Yöneticisi Öğr.Gör Zehra Okumuş, bir örgün programda kayıtlı olan veya herhangi bir önlisans ya da lisans programından mezun olanların sınavsız ikinci üniversite kapsamında istedikleri bir programa kayıt yaptırabildiği belirtti.

2018-2019 öğretim yılından itibaren basılı kitaplarını dijitale taşıyan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, maliyet düşüşüyle birlikte öğrenci harçlarında ciddi bir indirime gidildiğini belirten Okumuş,  Açıköğretim Sistemine kayıtlı öğrencilere sunulan “Anadolum eKampüs”, öğrenciye dilediği zaman öğrenme fırsatı sunmasının yanı sıra eş zamanlı olarak öğrenme ortamı kolaylığı da sağladığını ifade etti.

Okumuş, 11 Eylül’de başlayan kayıtlar, Aydın’ın Efeler ilçesi Cumhuriyet mahallesi Vali Konağı Cad. No:21/A adresindeki Aydın AÖF Bürosu da devam ettiği ve 21 Eylül Cuma günü mesai bitiminde sona ereceğini kaydetti.

Öğrencilerin cep telefonu, tablet ya da bilgisayarları ile bireysel çalışma alanına da ulaşabildiği belirtildi.

(HÇ.19EYLÜL2018)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here