Ana sayfa Haber AYDIN’DA ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLER BİR ARAYA GELDİ

AYDIN’DA ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLER BİR ARAYA GELDİ

31
0
PAYLAŞ

YRL

AYDIN’DA ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLER BİR ARAYA GELDİ

AYDIN GÜNCEL HABER TV. – Aydın’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında  şehit aileleri ve gaziler yemekte bir araya geldi.

Aydın Valiliğince Akarsu restoranda  şehit aileleri ve gazilere verilen yemekte  şehitlere rahmet gazilere de şükran duygularını dile getiren Vali Yavuz Selim Köşger, konuşmasında “Bu topraklar üzerinde hesabı olanlar hiç bitmedi. Bizim de Türkiye olarak ateşle imtihanımız hiç bitmedi. Bu ülkeyi dışarıdan parçalayamayan hainler içimizden bizi parçalamaya kalkıştı. Ama bu milletin evlatları aslanlar gibi vatanını savunup Bayrak’ına sahip çıktı. Milletimiz 15 Temmuz’da tarihte hiçbir devletin, milletin başına gelmemiş bu hainliği canı pahasına sadece vücudu ile karşı koymuş 15 Temmuz’daki kahramanlığını tarihin sayfalarını altın harflerle yazdırmıştır” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajların verildiği, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra protokol üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği yemekte şehitlerin ruhuna ve ülkenin bekası için dualar edildi.

(HÇ.14TEMMUZ2017)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here