Ana sayfa Haber Bilgilendirme Semineri

Bilgilendirme Semineri

13
0
PAYLAŞ

AYDIN’DA “GÜÇLÜ GAZETECİ ÖZGÜR MEDYA” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

AYDIN-GÜNCEL HABER TV- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Efeler ilçesin de “Güçlü Gazeteci Özgür Medya” konulu bir eğitim semineri düzenlendi.

Aydın Park Otel Salonun da İzmir Gazeteciler Cemiyetinin Türkiye Gazeteciler Sendikası ile ortaklaşa AB Programının, Aydın Gazeteciler Cemiyetin işbirliğiyle düzenlenen seminerde, Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Göker Gülay, Ekonomi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Hakan Tuncel, Av.Birgül Değirmenci ve Av. Gökhan Ersezen konuşmacı olarak katıldı.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Dilek Gappi’inin yürütümün de gerçekleştirilen bilgilendirme seminerin de; Av. Gökhan Ersezen, ifade özgürlüğü ve gazetecilerin hakları konulu bir sunum gerçekleştirirken, Av. Birgül Değirmenci de medyada nefret söylemleri ve doğurduğu sonuçları hakkında da bilgi verdi. Seminerde Dr. Hakan Tuncel’in yeni nesil medya yayımcılığı sunumunun ardından Dr. Göker Gülay’da pazarlama iletişimi konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Düzenlenen eğirim seminerine, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener ile Aydın il genelin de basın mesleği görevini sürdüren gazeteciler katıldı.

(HÇ.KASIM2019)

PAYLAŞ
Önceki makale29 Ekim
Sonraki makaleBoğa Güreşi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here