Ana sayfa Haber Cumhuriyet Kadınları Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Kadınları Bir Araya Geldi

29
0
PAYLAŞ

DİDİM DE CUMHURİYET KADINLARI BİR ARAYA GELDİ

AYDIN -GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçesin de Cumhuriyet kadınları düzenlenen dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Didim Belediyesi ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Didim Şubesi işbirliğinde düzenlenen kaynaşma ve dayanışma yemeğin de bir açıklama yapan dernek başkanı Selma Özöğretmen, Cumhuriyet Kadınları Derneği olarak Atatürk ilkelerini rehber edindiklerini ifade ederek, kadının özgürleşmesi, eşit haklara sahip olması, toplumda hak ettiği yere gelmesi için mücadele ettiklerini belirtti.

Didim Belediye başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz’da, Cumhuriyet Kadınları ile bir arada bulunmaktan gurur duyduklarını belirterek, Cumhuriyet kadınları cumhuriyetin her dönemde emek sarf ederek cumhuriyeti koruyarak ve kollayarak sahip çıktığını ifade etti.

Didim İlksan Sosyal Tesislerinde, Şef Sevinç Güner eşliğinde yerel sanatçı topluluğu tarafından Türk Sanat Müziği konserin de verildiği etkinliğe, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek üyeleri yanı sıra davetliler katıldı.

(HÇ.27ŞUBAT2019)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here