Ana sayfa Haber Eski Vekil Gültekin Kılınç Didim de…

Eski Vekil Gültekin Kılınç Didim de…

12
0
PAYLAŞ

KILINÇ,”DİDİM DE GÜN GEÇTİKÇE KAMACI’YA KATILIM ARTIYOR”

AYDIN- GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de Ak Parti Seçim Bürosunu ziyaret eden Ak Parti Aydın eski Milletvekili Gültekin Kılınç, Cumhur ittifakı belediye başkan adaylarına destek için sahalarda olduğunu söyledi.

Kılınç, basına yaptığı açıklamada, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için hazırlıkların sürdüğünü belirterek, Ak Partiye gönül verenlerden biri olarak sahada bütün ilçeleri dolaşarak başkan adaylarına destek verdiğini belirtti.

Kılınç,”Bugüne kadar dolaştığım ilçelerde sahalarda özellikle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaşa karşı olağan üstü bir teveccüh görüyorum. Bu gün de Didim ilçesine geldim. Cumhur İttifakı Ak Parti Didim Belediye Başkanı Adayı Mümin Kamacı’ya karşı vatandaşlarımızın yoğun ilgisinin olduğunu gördüm. Didim de gün geçtikçe Kamacı’ya katılım artıyor. Gördüğüm tablo çok güzel ve gerek Ak Parti İlçe Başkanı ve belediye meclis üyesi adayların özverili çalışmalarına tanık oldum” dedi.

Cumhur İttifakın her iki partisinin de sahada uyumlu çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Kılınç, Didim de gerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş ve gerekse Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı’nın arkasında herkes tek vücut durumda olduğunu ifade etti.

Aydına’da Cumhur İttifakı ile tüm ilçelerde kendini kanıtlamış ve ön plana çıkmış adaylarla seçime gidilmesi bu adayların kazanma şansını da artırdığını belirten Kılınç, Cumhur ittifakın sandığa olumlu yönde yansıyacağı inancını taşıdığını ve projeleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın sahada oluşturduğu sinerjinin tüm ilçelerdeki adaylara da katkısı sunacağını sözlerine ekledi.

(HÇ.18MART2019)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here