Ana sayfa Haber Trafik Cezaları

Trafik Cezaları

37
0
PAYLAŞ

OSMANCIK’TA TRAFİK PARA CEZALARI ADRESLERE POSTALANIYOR

AYDIN- GÜNCEL HABER TV. – (Hüseyin Çetinkaya) – Çorum’un Osmancık ilçesinde trafik denetimleri sıklaştırılırken artış gösteren para cezaları da adreslere postalamaya başlandı.

Geçen Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçeyi araçları ile ziyarete gelen Osmancıklı gurbetçiler gerek İstanbul D-100 kara yolu üzerin de gerekse çarşı merkezlerin de trafik ihlalleri kamera sistemi ile takip sonucu rapor edilen cezalar gurbetçilerin ikamet ettikleri adreslerine posta ile ulaştırıldığı bildirildi.

Gurbetçilerin bir kısmı ceza indirimlerden yaralanmak için peşinen bulundukları il ve ilçelerdeki ptt şubelerine makbuz karşılığın da cezaları öderken kimisi de Osmancık ilçesinde park sorunun olduğu gibi kaldırım ve yol kenarı işgalleri, trafik işaretleri ve yol hataları nedeniyle mağduriyet yaşadıkları gerekçesiyle ilçe kaymakamlığına toplu olarak şikayetlerini iletecekleri kaydedildi.

Osmancık Emniyet Müdürlüğünce çarşı merkezinde oluşturulan trafik kontrol noktaların da trafik polisleri tarafında ehliyet ve ruhsat kontrolleri yapılırken, sürücülere de trafik kurallarına uymaları ve özellikle kaldırımları kullanan okul çıkışı öğrenci ve yayaların karşıya geçmeleri halin de yayalara öncelik tanınması konusunda uyarıda bulunulduğu gözlendi.

(HÇ.MAYIS2019)

PAYLAŞ
Önceki makaleDidim’e Işık
Sonraki makaleDidim-Kos Feribot Seferi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here