Ana sayfa Haber Yangını Değerlendirme

Yangını Değerlendirme

17
0
PAYLAŞ

YANGIN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AYDIN-GÜNCEL HABER TV. -Aydın ın Efeler ilçesinde Vali Hüseyin Aksoy Başkanlığında Yangın Değerlendirme Toplantısı düzenledi.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan Toplantıya Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Vali Yardımcısı Dr.Ömer Faruk Günay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Mesut İnan, İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, DSİ 21.Bölge Müdürü Göktuğ İlter, Orman İşletme Müdürü Mustafa Koruk, Tarım ve Orman İl Müdürü Ahmet Ökdem, Karayolları 28.Şube Şefi Buğra Soyer, Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Güneş Arkoç, İl Afad ve Acil Durum Müdürü Ramazan Harman ve Türkiye Kızılay Derneği Aydın Şubesi Başkanı Mesut Mezkit  katıldı.

Toplantıda Aydın’da çıkan orman yangınları, söndürme çalışmaları ve hasar tespit çalışmaları, kurum ve kuruluşların mevcut araç, alet, edevat ve personel durumları, civar illerden gelebilecek yangın tehdidi, ilimiz genelinde tehdit oluşturabilecek önemli noktaların tespiti ve gerekli tedbirlerin alınması konularında değerlendirmelerin yapıldığı belirtildi.

(HÇ TEMMUZ 2021)

PAYLAŞ
Önceki makaleDidim de Kaza
Sonraki makaleDidim de Yangın Önlemi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here