Ana sayfa Haber Baro Başkanları Toplantısı Tamamlandı

Baro Başkanları Toplantısı Tamamlandı

56
0
PAYLAŞ

BARO BAŞKANLARI TOPLANTISI TAMAMLANDI

AYDIN GÜNCEL HABER TV. -(Hüseyin Çetinkaya) – Aydın ın Didim ilçesinde  Aydın Barosu ev sahipliğinde iki gündür devam eden mesleki konuların, üç ayda bir düzenli olarak yapılan ‘Genişletilmiş Ege ve Marmara Baro Başkanları Toplantısı’ tamamlandı.

Türkiye Barolar Birliği’nin (TBB) üç ayda bir düzenlediği Ege ve Marmara Genişletilmiş Bölge Baro Başkanları toplantısının onuncusu  Didim Aquasis Deluxe Resort ve SPA’ da gerçekleştirildi.

Ege ve Marmara Genişletilmiş Bölge Baro Başkanları toplantısına Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu, Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan Bozkurt, TBB Genel Sekreteri Av. Sabiha Tekin, TBB yönetim kurulu üyeleri Av. Ahmet Şakir Uzun ve Av. Eyüp Sabri Küçük ve 18 ilin baro başkanları yanı sıra  genel sekreterleri de katıldı.

Üç ayda  bir gerçekleştirilen ve 10- 12 Ağustos tarihleri arasın da iki gündür süren toplantıda, idare mahkemelerine hukuk fakültesi haricindeki fakültelerin mezunlarından hakim ataması yapılması, süratlen artan avukat sayısı ve staj sorunları, stajyer avukatların sorunları, mesleğe dair sorunların çözüm önerileri ele alındı.

(HÇ.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here