Ana sayfa Haber Basın Ödülleri

Basın Ödülleri

39
0
PAYLAŞ

AYDIN’DA BASIN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

AYDIN -GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Efeler ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti 2018 basın ödül töreni düzenledi.

Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde düzenlenen törene, Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Evrim Karakoz, ADÜ Rektörü Prof Dr. Osman Selçuk Aldemir, Efeler Belediye Başkanvekili Barış Altıntaş, AK Parti Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Rıza Posacı, Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Şehiriçi Minbüs Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Basın hürriyetinin önemine değinen Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, basın herkesin sesi olduğunu ifade etti.
Aydın Gazeteciler Cemiyeti(AGC) Başkanı Semra Şener’de ödül töreninde yaptığı konuşmada, yarışmaya katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, “Her türlü zorluğa göğüs gererek, kalemlerimizle yapılanı yapılmayanı, güzeli çirkini sizlerle buluşturuyoruz. İşimiz kamu adına yapılan çok ender işlerden biri olduğu için, size bu meslekle ilgili sıkıntılarımızı anlatırken, kendi derdimizi daha az dile getirmeye çalışıyoruz. Memleketimizin, şehrimizin yani hepimizin dertleri bizim dertlerimiz. Çok büyük bir aileyiz. İşimizi çok seven bir aileyiz. Onun için desteklerinize ihtiyacımız var” diye konuştu.

AGC 2018 YILI BASIN ÖDÜLLERİ

Yılın Haberi Muhabir Burhan Ceylan, Yılın Görüntülü Haberi Muhabir Abdurrahman Fırat, Yılın Köşe Yazısı Asuman Dokuzlu,Yılın Röportajı Atilla Dağıstanlı, Yılın İnceleme ve Araştırma Yazısı Mehmet Özçakır, AGC Teşvik Ödülleri ise Fatma Yazıcı, Muhabir Kazım Yörükçe ve Muhabir Kıvanç Uğur’a verilirken AGC Özel Ödülleri Aydın Sarı, Süleyman Kasım Şener, Bülent Çam,İrfan Karasakal,Hüseyin Doğan, Metin Tetik, Bekir Aygül ve Abdülkadir Turhan’a verildi.

(HÇ.TEMMUZ2019)

PAYLAŞ
Önceki makale24 Temmuz
Sonraki makaleBasın ve Toplum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here