Ana sayfa Haber BAŞKAN ATABAY, DİDİM’İ ANLATTI

BAŞKAN ATABAY, DİDİM’İ ANLATTI

73
0
PAYLAŞ

AYDIN– Aydın’ın Efeler ilçesin de Aydın Gazetecileri Cemiyetin (AGC)  başlattığı “AGC Soruyor”  programına konuk olan Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, belediye hizmetlerini anlattı.

Efeler Gar Park Salonun da düzenlenen toplantının açılışın da bir açıklama yapan AGC Başkanı Semra Şener,  Aydın Gazeteciler Cemiyeti olarak belirli aralıklarla belediye başkanlarından parti başkanlarına, milletvekillerinden sivil toplum kuruluşlarına kadar toplum da söz sahibi, yönetimde söz sahibi herkesi “AGC  Soruyor”  programı adı altında basın mensupları ile buluşturmak istediklerini belirtti.

Programın ilk konuğu olan Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’da,. AGC’nin düzenlediği programın çok önemli bir organizasyon olduğunu belirterek,  gündemin sürekli değiştiği bir ortamda gazetecilik yapmak, kamu görevini yerine getirmenin çok zor olduğunu ifade etti.

Aydın il genelinden basın mensupların katılımıyla gerçekleştirilen 90 dakikalık programda, Başkan Deniz Atabay, basın mensupların sorularını yanıtlarken, Didim de yaşanan sorunları da dile getirdi.

(HÇ. AYDIN 2017)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here