Ana sayfa Haber Çam Yarması

Çam Yarması

60
0
PAYLAŞ

ÇAM YARMASI – 2 FİLM ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

AYDIN- GÜNCEL HABER TV.-(Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçesin de yaşayan sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Bulut, “Çam Yarması -2”film çekimlerin 30 Ağustos’ta başlayacağını belirtti.


Filmin Yapımcılığını H.M.K ‘nın yaptığını ifade eden Bulut, çekimlerinin yapılması için mekan analiz ve noktalama çalışmalarının sürdüğününü, bir çok ünlü oyuncununda yer alacağını, oldukça düşündürücü ve düşündükçe güldüren bir komedi filmi olduğunu belirtti.

Bulut, yaptığı açıklamada , Çam Yarması Bitik Kardeşler-1 komedi macera dalındaki filmin çekimleri Çorum’da gerçekleştiğini ifade ederek, dijital mecralarda 15 milyon izleyici kitlesini yakaladığını belirterek, filmin ikincisinin çok daha yenilenmiş kadrolarıyla ” Çam Yarması Bitik Kardeşler -2″ olarak çekimlerinin 30 Ağustos’ta başlayacağını söyledi.

Film çekimlerin Çorum merkez ve İskilip ilçelerin de yapılacağını ifade eden Bulut, şarkıcı Doğuş ve Tevfik İnceoğlunu baş rollerinde oynayacağı bir komedyen filmi olacağını, film çekimleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını ve Mart 2020 yılın da vizyona gireceğinin ön görüldüğünü sözlerine ekledi.

(HÇ.AĞUSTOS2019)

PAYLAŞ
Önceki makaleDidim de Konser
Sonraki makaleDidim’de Şehirleşme

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here