Ana sayfa Haber DİDİM BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

DİDİM BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

61
0
PAYLAŞ

YRL

DİDİM BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

AYDIN GÜNCEL HABER TV.  – Aydın’ın Didim ilçesi Belediye Meclisi 2017 Kasım ayı 1.olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Didim Belediye Meclis Salonun da gerçekleştirilen Kasım ayı 1. olağan toplantı Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’ın başkanlığında gündeme ait 10 madde görüşüldü.

Gündemin ilk maddesinde İller Bankası’ndan Kredili Araç Alınması için Belediye Başkanı Deniz Atabay’a yetki konusu ele alındı. Atabay’a oy birliğiyle yetki verilirken, gündemin ikinci maddesinde ise Fen İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere scooter motor alınması konusu oy birliğiyle kararlaştırıldı. Gündemin üçüncü maddesinde ise Didim’deki muhtelif sokak ve caddelerin beton parke döşenmesi yapım işi için İller Bankası’ndan kredi kullanılması için Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a yetki verilmesi konusu oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin beşinci maddesinde ise Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın talebine ilişkin olarak; Didim Esnaf Sanatkarlar Odası Kurucusu Mehmet Ali Karaca’nın adı bir parka verilmesi konusu ele alındı. İmar Komisyonun raporu doğrultusunda Efeler Mahallesi 1408 sokak ile Koçkar caddesinin kesiştiği parka Karaca’nın adı verilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.

Gündemin diğer maddeleri de oy çokluğuyla ilgili komisyonlara havale dilmesi karara bağlandı.

Didim Belediye Meclisinin bir sonraki toplantısının 03 Kasım’da yapılmasına karar verildi.

(HÇ.01KASIM2017)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here