Ana sayfa Haber “KADIN YÖNETİCİLER CAM TAVANI KIRIYOR”

“KADIN YÖNETİCİLER CAM TAVANI KIRIYOR”

87
0
PAYLAŞ

 

 “KADIN YÖNETİCİLER CAM TAVANI KIRIYOR” 

AYDIN GÜNCEL HABER TV.- Aydın’ın Efeler ilçesin de “Kadın Yöneticiler Cam Tavanı Kırıyor” konulu bir bilgilendirme paneli düzenlendi.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Kadın Yöneticiler Cam Tavanı Kırıyor” adlı Erasmus + Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık (KA204) projesi, Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Koordinatörlüğünde Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ruhi Sarpkaya’nın yürütücülüğünde sürdürüldüğü belirtildi.

 Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi Magnesia Salonunda gerçekleştirilen  bilgilendirme paneline, Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Pınar Yengin Sarpkaya ve Murat Hale Küçükoğlu Kız Meslek Lisesi Müdürü Gülfidan Kendirlioğlu konuşmacı olarak katıldı.

Murat Hale Küçükoğlu Kız Meslek Lisesi Müdürü Gülfidan Kendirlioğlu yaptığı sunumun da,   meslek yaşamından anekdotlara yer verirken, İş yaşamında bir kadın olarak kendini güçlendirmek için aldığı eğitimlerden ve katıldığı çalışmalardan söz ederek, güçlü bir rol model olarak hem meslektaşlarına hem de öğrencilerine etkileyici mesajlar verdi.

Adnan Menderes Üniversitesinden yöneticiler, öğretim elemanları ve öğrencilerin yanısıra  sivil toplum kuruluşları temsilcilerin de katıldığı panelin sonun da ADÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğretim elemanları tarafından mini bir konser verildi. 

(HÇ.29MART2018)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here