Ana sayfa Haber Karışık İşler

Karışık İşler

60
0
PAYLAŞ

DİDİM’DE “KARIŞIK İŞLER”

AYDIN-GÜNCEL HABER TV – (Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçeside ‘Karışık İşler’ isimli sinema filminin hazırlıkları devam ediyor.

Sinema filminin yapımcılığını NJN Mehmet Bozan Kerpiç, senaryoda İbrahim Yılmaz ve yönetmenliğini Serkan Tuğcu ve Mehmet Bulut’un yaptığı”Karışık İşler” filim de, Tevfik İnceoğlu, Coşkun Kemer, Nevzat Yakışırboy, Seyithan Özdemir (Minik), Emre Gül (You Tuber), Jale Ak, Mehmet Bulut, Ahu Akçam, Gaye Akkurnaz, Sinan Dağ, Ferhat Okçu (Pire), Mustafa Benli, Hatice Dursun, Ramiz Mullamusa, Murat Bozkurt, Rana Arslanlıoğlu, Ayşe Gürsoy ve Diana Sönmez’in rol aldığı belirtildi.

Didim Akbük Mahalleside sinema filmiyle ilgili çekimlerin başlanacağını bilirten “Karışık İşler” sinema filminin yönetmeni Mehmet Bulut konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ” İki yıl önce sinema filmimizin hazırlıklarına başladık ancak pandemi sürecinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir çok projelere ara verilme durumunda kalındı. Ancak biz verdiğimiz sözü unutmadık. Bu süreçte gerek projemizde ki oyuncularımızla gerek destekleyenlerimizle heyecanla bugünleri bekledik. Kültür, sanat ve sinema projeleriyle amacımızın yerine ulaşması için artık hiçbir engelimiz kalmadı. Sinema filmimizin hazırlıklarında artık son aşamalarına geldik. Çekimini gerçekleştireceğimiz Akbük Palace Otel’de sinema filmimizin yapımcı, yönetmen ve oyuncuları ile 10.10.2021 Pazar günü saat 19:00’da bir lansmanla projemizin detaylarını paylaşacağız. 11.10. 2021 de motor diyerek çekimlere başlayacağımız sinema filminde yanımızda olan yapımcı, oyuncu ve sponsor olan firmalara teşekkür ediyorum” dedi.

Filmin başrol oyuncularından Tevfik İnceoğlu’da, 1997 yılında başladığı sanat hayatına gerek tiyatro gerek sinema ve dizilerde yer alarak Türkiye’nin bir çok vilayetinde sahne aldığını ifade ederek, “Hayalim baba topraklarımda bir sinema filmi çekmek veya rol almak, sanat adına işler icra etmekti. Bu hayalimi 27 yıllık meslek hayatımdan sonra Didim’de gerçekleştirme şansına eriştim. Kendi topraklarımda bir projede yer almak istememin en büyük nedeni ata topraklarımın değerlerini öne çıkararak sanat ve kültüre katkı sağlamaktır” diye konuştu.

Akbük’te çekim hazırlıkları süren sinema filmine, Didim Belediyesi, Akbük Mahalle Muhtarlığı, Akbük Palace Otel, Akgüller Market, Somuncu Baba Ekmek Fırını, Genç Güntürkün AŞ., Ulaş Emlak, Erkoçlar Emlak, Akbük Lunapark İşletmesinin katkı sağlıyacağı belirtildi.

(HÇ EYLÜL2021)

F. Muhabir, Bilgehan Karaabdurrahmanoğlu – AYDIN

PAYLAŞ
Önceki makaleValiliğe Ziyareti
Sonraki makaleDünya Yaşlılar Günü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here