Ana sayfa Haber AYDIN’DAN KILIÇTAROĞLU’NUN BAŞLATTIĞI “ADALET” YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

AYDIN’DAN KILIÇTAROĞLU’NUN BAŞLATTIĞI “ADALET” YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

71
0
PAYLAŞ

 

AYDIN’DAN KILIÇTAROĞLU’NUN BAŞLATTIĞI “ADALET” YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

AYDIN GÜNCEL HABER TV. – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın il ve ilçe örgütleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşü’ne destek için Atatürk Kent Meydanın da 2 dakikalık “adalet” yazılı pankartları açarak destek verdiler.

CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci, Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı ve İstanbul Maltepe’ye kadar 25 günde tamamlanması planlanan 432 Kilometre’lik yürüyüşe destek olmak amacıyla il örgütü olarak her gün iki dakikalık “adalet” yazılı el pankartları açarak destek olacaklarını belirtti.

İnci, “ Genel başkanımızın başlattığı “adalet” yürüyüşünü destekliyoruz. İl örgütü olarak her gün 2 dakikalık “adalet” el pankartları açarak buradan destek verdiğimizi göstereceğiz. Biz adaleti toplumun her kesimi için istiyoruz. İşçilerimiz, öğrencilerimiz, emeklilerimiz, çiftçilerimiz, çalışanlarımız gibi bu iktidar karşısında ezilmiş ve mağdur olan tüm insanlar için adalet istiyoruz. Çünkü adalet olmadan bir devlet bir yapı ayakta kalmaz. Her şeyin başı adalettir. Biz toplumun her kesimi için adaleti savunuyoruz. Bu eylemlerimiz devam edecek. Bunu Aydında da farkındalık yaratmak için sürdürmeye karalıyız” diye konuştu.

(HÇ.24HAZİRAN2017)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here