Ana sayfa Haber EFELER BELEDİYESİ TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

EFELER BELEDİYESİ TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

36
0
PAYLAŞ
YRL
EFELER BELEDİYESİ TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ
AYDIN GÜNCEL HABER TV.- -Aydın’ın Efeler ilçesi belediye meclisi, muhabirlerin sağlıklı haber almalarının sağlanması için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek salonun en hakim noktasına basın masasını koyarak toplantıyı takip eden emekçi gazetecileri onurlandırdı.
Efeler Belediye Meclisi, toplantılarda basın mensupların gerek televizyon için görüntülü haber gerekse gazete için sağlıklı fotoğraf çekmelerin sağlıklı yapılması için meclis salonun en hakim noktasına “Basın” masasına yer verildiği, basının kurum ve kuruluşlar ile kamuoyu arasında özellikle iletişimde önemli bir değer olduğu belirtildi.
AYDIN’IN EFELER İLÇESİ BELEDİYE MECLİSİ TEMMUZ AYI İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Aydın’ın Efeler İlçesi Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşimi Belediye Başkanı Mesut Özakçan başkanlığında yapıldı.
Efeler Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda, gündemde yer alan 6. maddede, Efeler ilçesin deki merkez mahallerde vatandaşların mesken olarak kullandığı yerleşim alanları içerisinde gürültülü işletmelere yeni ruhsat vermemesi ve yerleşim alanları içinde önceki zamanlarda açılmış bu tip gürültülü işletmelerin ruhsat devri yapılmaması hususunun görüşülmesi ilgili komisyona havale edilmesi oy çokluğu ile kabul edilirken gündeminde yer alan 18 madde de görüşülerek meclisin onayına sunuldu ve ilgili komisyonlara havale edilmesi oy çokluğuyla kabul edilerek karlaştırıldı.
Toplantı’da, bir sonraki Efeler Belediye Meclis Toplantısının 06 Temmuz 2017 tarihinde yapılması karara bağlandı.
(HÇ.03TEMMUZ2017)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here