Ana sayfa Haber Zakkum Çiçekleri

Zakkum Çiçekleri

60
0
PAYLAŞ

OSMANCIK’TA ZAKKUM ÇİÇEKLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

AYDIN-GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Çorum’un Osmancık ilçesinde peyzaj alanların da yer verilen zakkum çiçekleri ilgi görüyor.

Osmancık’ta “Kızılırmak Islah Projeleri” kapsamın da Koyunbaba Köprüsü çevresin de düzenleme esnasın da peyzaj alanların da yer verilen Ege ile özdeşmiş Zeytin ağaçları, Hanımeli ve Zakkum çiçeklerine de yer verilmesi vatandaşların yoğun ilgisini çektiğini belirten pirinç üreticisi Hüseyin Alkan, Osmancık Belediyesinin Koyunbaba Köprüsü bitişiğinde yer alan “Muhsin Yazıcıoğlu Parkı” nehir boyu yeni köprü alanına kadar ki 200 metrelik olanın düzenlenerek gezme ve dinlenme alanları ile halkın hizmetine sunulmasını yönünün de memnuniyetini dile getirerek, vatandaşların geç saatlere kadar Kızılırmak manzaralı alanda çaylarını yudumlarken hoş sohbetler ederek vakit geçirdiklerinin gözlendiğini belirtti.

Kızılırmak Islah Projesinin devam edildiği, Proje kapsamın da Kızılırmak kenarında Osmancık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüzce başlatılan peyzaj alanların devam ettiği belirtildi.

(HÇ.TEMMUZ2019)

PAYLAŞ
Önceki makaleİhalede Açık Artırım
Sonraki makaleDidim Kent Konseyi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here