Ana sayfa Haber DİDİM’DE BAŞKAN ADAYLARI ESNAF ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI

DİDİM’DE BAŞKAN ADAYLARI ESNAF ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI

62
0
PAYLAŞ
YRL
DİDİM’DE BAŞKAN ADAYLARI ESNAF ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI
AYDIN GÜNCEL HABER TV.-  – Aydın’ın Didim ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı için üç adayın  yarışacağı bildirildi.
 Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, tekrar aday olacağını açıklarken,  yönetim kurulu üyesi Şerif Erul ile odanın eski yöneticilerinden ve uzun yıllar odada 2. başkanlık görevini yürüten Aydın Bener de aday olduğunu ifade eden  odanın üyesi Nihat Özçevik, seçime sayılı günler kala başkan adayların esnaf ziyaretlerini sıklaştırarak  ilçede esnaf sorunlarının çözümü için yapacakları  çalışmalar hakkında bilgiler aktardıklarını  ifade etti.
Kendisinin de bir kahvehane işletmecisi olarak mevcut yönetime muhalif olduğunu belirten Özçevik, orta ve küçük ölçekli esnafın büyük alışveriş merkezleri karşısın da zor anlar yaşadığını, mevcut yönetimin yetersiz kaldığını savunarak çoğu küçük esnafın kapatma noktasına geldiğini söyledi.
Didim de faaliyet gösteren esnafın yeni başkan arayışı içinde olduğunu kaydeden Özçevik, 22 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi için  odaya 2 bin aktif üye olduğunu ve çoğunluğun sağlanması ile seçimin gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.
(HÇ.17OCAK2018)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here