Ana sayfa Haber İYİ PARTİ’DEN OSMANCIK HABER GAZETESİNE ZİYARET

İYİ PARTİ’DEN OSMANCIK HABER GAZETESİNE ZİYARET

51
0
PAYLAŞ

BOYACI, OSMANCIK HABER GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ

AYDIN GÜNCEL HABER TV.- Çorum’un Osmancık ilçeside  İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, Osmancık Haber Gazetesini ziyaret etti.

Osmancık Haber Gazetesini yazı işleri müdürü Selma Çetindere, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, Başkan Boyacı’ya  gazetedeki çalışmaları hakkında  bilgiler verdi.

İyi Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, Gazeteler toplumun sözcüsü olduğunu, toplumun dertlerini, ümitlerini ve geleceğe dair beklentilerini dile getiren kuruluşlardır. Osmancık gazetesinde uzun yıllar bu görevi başarıyla yapmıştır. Daha önce gazeteci Orhan Güçlü’nün taşıdığı bayrağı şimdi de Selma Çetindere taşımaktadır. Önümüzdeki süreç içerisinde de aynı şekilde devam etmesini diliyorum.” dedi.

Erkan seçim kararının alınmasının ardın dan 24 Haziran 2018 de yapılacak olan seçime hazırlandıklarını belirten Boyacı, ” Bu seçim bizim beklediğimiz ancak henüz hazırlıklarımızı tamamlayamadığımız bir erken seçim süreci oldu. Gerek ilçe merkezinde gerekse köylerimizde hazırlıklarımız sürüyor. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Seçime en iyi bir şekilde hazırlanıyoruz” diye konuştu.

(HÇ.30NİSAN2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here