Ana sayfa Haber Kamacı, “Didim Halkın Hizmetine Hazırım”

Kamacı, “Didim Halkın Hizmetine Hazırım”

62
0
PAYLAŞ

KAMACI, “DİDİM HALKIN HİZMETİNE HAZIRIM”

AYDIN- GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim İlçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı, son 5 yılda Didim halkının hizmet almaktan mahrum edildiğini savundu.

Türkiye de yapılacak olan 31 Mart yerel seçimlerin ideolojik bir seçim olmadığı, halkın yerelde hizmet vereceği belediye başkanını seçeceğini ifade eden Kamacı, Didim de 10 yıl süresince Cumhuriyet Halk Patisi(CHP) bünyesinde belediye başkanlığını yaptığını, CHP’nin şahsı ile olan meselesinden dolayı bugün Cumhur İttifakı Ak Parti Didim Belediye Başkan adayı olarak halka hizmet için hazır olduğunu belirtti.

Didim de son 5 yılda gözle görülür hizmetin gelmediğini, kendi belediye başkanlığı döneminde başkan Özlem Çerçioğlu’ya sunduğu Didim için olmazsa olmazı olan projelerin son 5 yılda uygulamaya geçilmeye çalışıldığını savunan Kamacı, halkın vereceği kararla 1 Nisan da göreve gelmeleri halinde Didim için hazırlamış oldukları projelerin tamamını iktidarın ve devlerin gücü ile sağlayacakları sinerji ile hayata geçireceklerini, her dem Didim halkının hizmetinde olacağını ifade etti.

Gerek mahalleye dönüşen köylerde gerekse ilçe merkezinde yer alan mahallelerde toplantılar düzenleyerek, uygulamaya geçirecekleri projeleri halka anlattığını belirten Kamacı, halkçılığı, sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet verdiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’yu da eleştirerek, Bozdoğan madran suyunun 2.4 lira dan Pınar’a satığını, halkın kullanacak suyu 8 liradan konutlara, 12 liradan iş yerlerine verdiğini, halkçılık ve sosyal belediyecilikle uzaktan yakından ilgisi olmadığını sözlerine ekledi.

Ak Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı’da, seçim sürecinin hız kazandığını ifade ederek, ilçe teşkilatı olarak Didim de belediye meclis üyesi adayları ile her kesime ulaşmaya çalıştıklarını, hizmet için hazır olduklarını belirtti.

(HÇ.MART2019)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here