Ana sayfa Haber Karışık İşler

Karışık İşler

419
0
PAYLAŞ
Karışık İşler Lasmanı

“KARIŞIK İŞLER” SİNEMA FİLMİ

AYDIN-GÜNCEL HABER TV – (Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçeside ‘Karışık İşler’ isimli sinema filminin çekimi için hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.


Didim Akbük Palace Hotel Salonun’da, filim lasmanı toplantı sonrası bir açıklama yapan “Karışık İşler” sinema filmi yönetmeni Mehmet Bulut, filmin çekim için hazırlıkların tamamlandığını belirterek. 11 Ekim de çekimlere başlanacağını ifade etti.

Film tanıtım lansmanında tüm oyuncular ve teknik ekip kendilerini ve “Karışık İşler” sinema filminde aldıkları rolleri basına açıklayarak sanatı ve sinemayı destekleyerek yanlarında olan herkese teşekkürlerini ilettiler.

Sinema oyucusu Coşkun Kemer’de, daha önce “Süper İncir” filmi ile Aydın’ı ve değerlerini tanıtma adına projelerde yer aldığını kaydederek, sanata ve sinemaya gönül veren biri olarak Aydın’da Sanat Platosu kurulabileceğini, rol aldığı “Karışık İşler” sinema filminin Film Tanıtım Lansmanında projeye olan inancı ve heyecanını yaşadığını belirtti.

Filim oyuncusu Coşkun Kemer, Aydınlı olduğunu belirterek, “Karışık İşler ikinci uzun metrajlı filmim olacak. Hakikaten zor işler ancak ve biz burada karışık ve zor işleri kolaya çevireceğiz. Kültür, sanat,sinema ve tiyatro adına Aydın’ı bir sanat platosuna dönüştürme yolunda gerek bu sinema filmimizde gerekse yeni senaryo filimleri ile elimizden geleni yapacağız”diye konuştu.

Sinema filminin yapımcılığını NJN Mehmet Bozan Kerpiç, senaryoda İbrahim Yılmaz ve yönetmenliğini Raziye Yağmur Kaya ve Mehmet Bulut’un yaptığı”Karışık İşler” filim de, Tevfik İnceoğlu, Coşkun Kemer, Nevzat Yakışırboy, Seyithan Özdemir (Minik), Emre Gül (You Tuber), Jale Ak, Mehmet Bulut, Ahu Akçam, Gaye Akkurnaz, Sinan Dağ, Ferhat Okçu (Pire), Mustafa Benli, Hatice Dursun, Ramiz Mullamusa, Murat Bozkurt, Rana Arslanlıoğlu, Ayşe Gürsoy ve Diana Sönmez’in rol aldığı belirtildi.

(HÇ EKİM2021)

F. Muhabir, Bilgehan Karaabdurrahmanoğlu – AYDIN

Karışık İşler Oyuncular
PAYLAŞ
Önceki makaleHuzur Operasyonu
Sonraki makaleHuzur Operasyonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here