Ana sayfa Haber Kültürel Faliyetler

Kültürel Faliyetler

68
0
PAYLAŞ

AYDIN DA KÜLTÜREL FALİYETLER

AYDIN GÜNCEL HABER TV. – ((Hüseyin Çetinkaya ) – Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Genç Ofis, gençlere yönelik eğitim faaliyetlerini sürdürüyor.

Yükseköğretim kurumlarında öğrenim gören gençlerin eğitsel, sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi, bağımlılıkla, mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllük algılarının güçlendirilmesine katkı sağlayacak ADÜ Genç Ofis, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezi konsepetinde hizmet verdiği belirtildi.

Gençlik Merkezi ile birlikte gençlerin sosyalleşme, iletişim kurma ve sürdürme becerilerinin gelişmesini hedeflediklerini belirten ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Ülkemizin aydınlık geleceği olarak gördüğümüz evlatlarımızın; kaliteli, nitelikli, yetişmesinin yanı sıra sosyal sorumluluk ve gönüllük algılarının gelişmesini de önemsiyoruz. Bu anlamda ADÜ Genç Ofis’in çalışmalarının çok değerli olduğunu düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’da, amaçlarınım gençlere ofislerden tam fayda sağlayarak geleceğe tam donanımlı hazırlanmalarını gerçekleştirmek olduğunu ifade etti.

(HÇ.OCAK2021)

PAYLAŞ
Önceki makaleEmpati
Sonraki makaleÇocuklara Oyuncak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here