Ana sayfa Haber Okul Etkinliği

Okul Etkinliği

60
0
PAYLAŞ

DİDİM DE OKUL ETKİNLİĞİ

AYDIN – GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi 9/B sınıfı öğrencileri aileleri ile birlikte kahvaltıda bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi.

Didim Grand Otel Salonun da düzenlenen etkinliğe, Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci, Ak Parti İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, MHP İlçe Başkanı Fikret Alkaya, Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi 9/B sınıfı öğrencileri, öğretmen ve öğrenci velileri katıldı.

Okul Aile Birliği üyesi Emine Eroğul, öğrenci velilerin de katkılarıyla düzenlenen etkinliğin amacının sınıf öğrencilerin, öğretmenlerin ve öğrenci ailelerin biraya gelerek kaynaşma ve dayanışmayı sağlamak olduğunu ifade etti.

Öğrenci velisi Ebru Erhayat’ta, etkinlikte çocuklarının eğitim gördüğü sınıf arkadaşlarının aileleri ile yakından tanıma imkanın oluştuğunu belirterek, bu tür etkinliklerin dönem dönem yapılmasını gerek veliler gerek öğretmen ve öğrenciler için de yararlı olacağını sözlerine ekledi.   

Düzenlenen etkinlikte bazı öğrenciler yazdıkları şiirleri okurken, daha sonra öğrenci korosu müzik öğretmeni eşliğin de şarkılar söyledi.

(HÇ.EKİM2019)

PAYLAŞ
Önceki makaleZeytin de Marka
Sonraki makaleMUHTARLAR GÜNÜ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here