Ana sayfa Haber Osmancık’ta Üniversitelilerin Kafesi

Osmancık’ta Üniversitelilerin Kafesi

88
0
PAYLAŞ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİN AÇTIĞI ‘TAŞ DEVRİ KAFE’ İLGİ GÖRÜYOR

AYDIN- GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Çorum’un Osmancık ilçesin de Hitit Üniversitesi de öğrenim gören öğrencilerin açtığı ‘Taş Devri Kafa’ ilgi görüyor.

Hitit Üniversitesi, Elektrik Bölümü, ikinci sınıf öğrencisi olduğunu belirten Şemsettin Erarslan, öğrenci olduğu süre içerisin de garsonluk yaptığını hem de okuduğunu ifa ederek, ” Hitit Üniversitesin de öğrenim görüyorum. Beş yıldır farklı işletmelerde hem garsonluk yapıyorum hem de okuyorum. Edindiğim tecrübe ve deneyim sayesin de Osmancık merkez de arka sokaklarda yer alan bir iş yeri açtım. İmkanlarımız doğrultusun da üst tarafı asma ile kaplı bir aka sokakta yer alan küçük mekanı doğal malzemelerden yaralanarak masa sandalyeler yerleştirdik. Özellikle gençlerden yoğun ilgi görüyoruz. Osmancık ta sıcakların etkili olmasıyla vatandaşlar gölgeli yer ararken bizim arka sokakta yer alan mekanımızı tercih ediyor. Asma gölgesinde hem serinliyorlar hem de hoş sohbet ortamı oluştuğu gibi çaylarını da yudumluyorlar” diye konuştu. .

Taş Devri Kafe de çayı itina ile demlediğini belirten Ayşe Özdemir’de , Alüminyum demlik kullandıklarını, demledikleri çayın her dem taze ve sıcak tutuklarını ifade ederek, müşteri memnuniyetini önemsediklerini, Osmancık küçük bir ilçe olduğun dan mekana tanıdık çevrelerin geldiğini sözlerine ekledi.

(HÇ.HAZİRAN2019)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here